skip to Main Content
Sisteme kayıtlı hesabınızın davet kodunu yakınlarınızla paylaşın +1 ay ek süre kazanın !

TÜRKİYE VE AVRUPADA BİR İLK !

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TEK IPTV PLATFORMUYUZ!

ARTIK WEB PORTALIMIZDAN YAYINLARIMIZIN KATEGORİ TERCİHİNİ WEB PORTALIMIZDAN KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ !

İSTENMEYEN KATEGORİLERİ LİSTENİZDEN KALDIRABİLİR VEYA EKLEYEBİLİRSİNİZ.

TURKIYE, DEUTSCHLAND, FRANCE, NETHERLAND, BULGARIA, ALBANIA, EX-YU, RUSSIAN, USA, ROMAINA, ARABIAN, U.KINGDOOM, BELGIUM, MACEDONIA, GREEK, POLAND, DENMARK, NORGE, SWEDISH, INDIA, AFRICA, CHINA, AUSTRIA, PAKISTAN, HUNGARY, ESTONIA, AZERBAIJIAN, SLOVENIA, ITALY, SWISS, CANADA, GÜNCEL FİLMLER, BELGESEL, SİNEMA, SPOR

3.980+ Canlı Yayın – 2.155+ VOD Film Toplam: 6.135+ Yayın

HD, SD, FULL HD, 3D, 4K

SEÇENEKLERİYLE YÜZLERCE YAYIN

ALFA IPTV İLE PARMAĞINIZIN UCUNDA!

Neden Biz, Neden Uygun Fiyat, Kalite ve Performans

Evet bunların hepsinin bir anlamı olmalı. Neden biz? Profesyonel bir ekibiz! Bir çok platform için yazılım uzmanı kadrosuna sahip ve fikirlere açık kendini geliştirmeye sürekli devam eden bağımsız bir firmayız. Samimi ve doğallığımızla farklıyız! Maddi çıkarlarımızla hareket etmeden çalışıyoruz! Peki neden uygun fiyat? Biz bir üreticiyiz hiç bir sosyal medya satışı bulunmayan ve yüzlerce bayisi bulunan firmayız. Aracı olmadığımız fiyatlarımızın açık bir temsilidir. On binlerce üyesi olan bir firma olarak detaycı ve disiplinli bir çalışma anlayışındayız, fakat bunların hizmetimize faydası olabilmesi için hiç bir riski gözardı etmememiz gerekir. Avrupanın ve Türkiye’nin bir çok önemli firmalarıyla iş ortaklığımız bulunmaktadır. Yayın sunucularımız hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcimizden alabileceğinizide lütfen unutmayın. Kendini kanıtlamış yüksek performas ve kaliteli sunucularımız bizim sistemimizin omurga görevini görmektedir! Bizim bunun için hiç bir masraftan kaçınmadığımızı temin ederiz. Detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimize canlı destekten ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Makale: ALFA IPTV

IPTV SERVER NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Aşağıda listelenen iptv server üyelik ürünleri arasından tercihiniz olan paketin üzerine gelerek SATIN AL düğmesini tıklayın. Çalışmakta olduğumuz SON TEKLIF mağazasına yönlendirileceksiniz. Ödemenizi Banka Kartı veya Kredi Kartı yada Havale yöntemini kullanarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma süreci tamamlandıktan sonra hesabınızın aktivasyonunu yapılabilmesi için dilerseniz kendiniz ONLINE AKTİVASYON uygulamamız kullanarak yapabilir veya Canlı Destek ekibimiz ile yapabilirsiniz.

ÜRÜN İADE SÜRECİ

Herhangi bir sorun yaşadığınızda veya müşteri memnuniyetinizi kazanamadığımızı düşünüyorsanız. Hiç bir koşul yada mazeret belirtmeksizin 30 gün içerisinde para iade hakkınızı kullanabilirsiniz! Firmamızın bu konu üzerinde çok hassas olduğunu kesinlikle unutmayın. Paranızın karşılığını size temin ettiğimiz gibi önceliğimizde memnuniyetiniz ve tavsiyelerinizdir. Asla müşterimizin mağduriyeti söz konusu olamaz ve göz ardı edilemez.

iPTV SERVER ÜYELİK PAKETLERİMİZ

Online Hesap Aktivasyonu sayesinde beklemenize gerek yok. Hesabınızı kendiniz oluşturun !

IPTV NEDİR ?

IPTV kelimesinin anlamı İnternet protokolü üzerinden (TCP/IPV4IPV6) görüntü ve ses aktarımı teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde prokol üzerinden gelen video ve ses verilerini çözüp oynatabilinmesi için bir çok cihaz ve uygulama geliştirilmiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanım alanı televizyon kanallarının kullanıcıya bu protokol üzerinden yayın izletilebilinmesidir. ALFA IPTV firması sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bu teknoloji üzerinden yayıncılık yapmaktadır.

Makale: ALFA IPTV

GÜVENİLİR iPTV Yayını ~ ALFA IPTV DDos Diyagramı

Her büyük başarının bir de bedeli vardır! Sektör rakebetinden kaynaklı Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan aynı hizmeti sağladığımız firmaların müşterine hizmet ve kalite deneyimi sağlamayı hedeflemek yerine bir başka firmanın sistemlerini devre dışı bırakmak gibi başarısız girişimleri ve yatırımları mevcut gerçekten çok üzücü!

DDos (Denial of service: hizmeti engelleme) sözcüklerinin kısaltılmış halidir. Saldırı düzenlemek isteyen bir kişi daha önceden binlerce bilgisayarlara bulaşmış olan viruslerden faydalanması gerekmektedir bu viruslerin bulaşmış olduğu bilgisayarlar artık dışarıdan verilecek olan komut satırlarıyla hedef sistemlere saniyeler içinde binlerce defa bağlantı kururak sorgular gerçekleştirmektedir. Hedefteki sunucu bu sorgulara cevap verirken tüketeceği donanımsal kaynaklarının işlevsiz hale gelene kadar meşkul edilmesi durumudur. Bu virus bulaşmış cihazlara kısaca BotNet denir ve saldırılarda kullanılacak bu BotNet lerin satışı internetten yapılmaktadır ve diğer kötü niyetli kişi veya firma BotNet satın almak için kuyrukta bekledikleri klasikleşmiştir. Kabacası paralı asker kiralayıcıları diyebilirsiniz…

Firma olarak bu saldırılar sadece çok anlamsız ve hedefsizçe buluyoruz. Tek bir üyemizin dahi bu saldırılardan etkilenmesi söz konusu olamayacağı gibi yatırımlarımızda bu yönde cididir. Önceki konularda bahsettiğimiz gibi şeffaf ve saklısı olamayan bir özgür platformdayız. Aşağıdaki diyagramdan saldırılara karşı nasıl koruma sağladığımızın bir grafiğini paylaştık umarım konuya daha iyi hakim olabilmeniz için fayda sağlayacaktır. Aşağıdaki grafikte bir bağlantı isteği sunucumuzlarımıza erişemeden henüz istek aşamasındayken filtre edilerek zararlı bağlantı sorgularının geri çevrilmesini anlatmaktadır. Tüm saldırı katmanlarında 1/TBPS temiz trafik elde edebilen güvenlik duvarlarımızla planlanmamış bir kesinti yaşamayacağınızın garantisini sunarız.

Makale: ALFA IPTV

IPTV ÇÖZÜMLERİMİZ

Sizler yayınlarınızı izlerken internetiniz ve sunucu arasında bir çok haberleşme kuralları rol oynamaktadır. Bu haberleşme sürelerinde bir problem veya gecikme olması halinde izlediğiniz yayınlarda drop dediğimiz karelenmeler oluşmaktadır. ALFA IPTV bu sorunu çok ciddi bir şekilde ele almakta var isp algoritmaları geliştirerek son kullanıcının sunucularımıza bağlantı kurmadan algılayıcılar devreye girerek internet bağlantınızın hangi sunucumuzla en iyi iletişimde olacağını seçip karar vermektedir. Bu nedenle ALFA IPTV avrupadaki bir ve türkiyedeki bir çok firma ile sekronize çalışmaktadır.

Makale: ALFA IPTV

DESTEKLENEN CİHAZLAR

ANDROID, IOS, SAMSUNG, LG, SMART TV, WINDOWS, LINUX, MAG, SMART IPTV, UYDU ALICILARI, RECIVER, ATLANTA, DREAMBOX, NEXTSTAR, KORAX, REDLINE, HIREMCO, VU, ENIGMA2

Benzeri ve Türevi yüzlerce cihaz için IPTV Server

iptv
ip tv
ıptv
iptv server
iptv satın al
en iyi iptv
xtream codes iptv
ip tv almak istiyorum
en iyi iptv server
ıptv server
iptv abonelik
next iptv server
ıptv turkey
iptv satın alma
ip tv fiyat
iptv server europe
ucuz iptv
ıptv fiyatları
aypitv
ıptv abonelik
ıp tv
eniptv
iptv kanalları
aypi tv
iptv server fiyatları
iptv fiyat
iptv fiyatları
iptv kanallari
ıptv üyelik
ip tv abonelik
iptv tavsiye
iptv paket
iptivi
ip tv server
iptv turkey
ip tv kampanya
iptv lig tv
hd iptv
iptv üyelik
en iyi ip tv
iptv paketleri
iptv nasıl alınır
iptv satış
ip tv tavsiye
iptv server fiyatları
iptvserver
iptvsatis
ip tv lig tv
iptv fiyatlar
enip tv
iptv al
ip tv satın al
ip tivi
iptv satin al
ip tv kanalları
ip tv al
ip tv fiyatları
iptv aboneliği
iptv kampanya
hd ip tv
iptv uyelik
ıptv lig tv
ip tv nasıl alınır
ıptv fiyat
iptv uyumlu cihazlar
iptv üyeliği
lig tv iptv
iptv fiyatlari
ip tv üyelik

EN SIK SORULANLAR !

IPTV kelimesinin anlamı İnternet protokolü üzerinden (TCP/IPV4IPV6) görüntü ve ses aktarımı teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde prokol üzerinden gelen video ve ses verilerini çözüp oynatabilinmesi için bir çok cihaz ve uygulama geliştirilmiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanım alanı televizyon kanallarının kullanıcıya bu protokol üzerinden yayın izletilebilinmesidir. ALFA IPTV firması sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bu teknoloji üzerinden yayıncılık yapmaktadır.

Binlerce cihazda %100 uyumlu olarak yayınlarımızı izleyebilirsiniz. Genelleme yapacak olursak:

SMART TV Uyumlu Televizyonlar

iPTV Uyumluluğu bulunan tüm Uydu Alıcıları

Android işletim sistemli tüm cihazlar.

IOS işletim sistemli tüm cihazlar.

Tüm Web Tarayıcıları.

Test yayınlarımızı dilediğiniz zaman web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Herhangi bir aktivason sürecine takılmadan bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Test yayınlarımız tamamen ücretsizdir.

Kötüye kullanımdan sakınmak için cep telefonunuza ücretsiz olarak gönderilen sms onay kodunuzu girmeniz gerektiğini unutmayın.

Test yayınlarımız FULL PAKET olarak hesabınıza tanımlanacaktır. Test yayınlarımızın kullanım süresi 3 saat ile sınırlıdır.

Test yayınlarımız satın almak istediğiniz ürünlerimizle aynı sunucu üzerinden hizmet verdiğini lütfen unutmayın. Herhangi bir memnuniyet veya memnuniyetsizlikte satın alacağınız ürünlerimizdede aynı sonuçlar elde edilecektir.

Test yayınlarımızın diğer ürünlerden tek farkı zaman kısıtlaması olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Teknik olarak hesaplanması her ne kadar zor ve karışık olsada özet olarak bahsetmek isteriz.

Kota tüketiminiz tamamen kullanım alışkanlığınıza göre değişkenlik gösterecektir.

Örnek verecek olurak bir maç yayını ortalama 90 dakika sürmektedir ve HD olarak izlenildiğimde yaklaşık olarak. 0.7 GB ~ 1.00 GB değerleri arasında internet kotanızdan harcama yapacaksınızdır.

Canlı yayın sisteminde tüketimler sabit bir video dosyası olmadığı asla net olarak öngörülebilir değildir. Kulaktan dolma yana yanıltıcı reklam içeren yazılara lütfen itibar etmeyin.

Sadece internet hızınızın söz konusu olmadığının altını çizerek yayınlarımızı izlediğiniz cihazında bir o kadar önem taşır ve hatta bulunduğunuz bölgeninde alt yapı koşulları bu konuda etkilidir.

Teknik olarak ön görülen değerler:

SD Yayınlar (1024x576p): 4 mbps veya üzeri

HD Yayınlar (1280x720p): 8 mbps veya üzeri

FULL HD Yayınlar (1920x1080p): 16 mbps veya üzeri

Sadece internet hızınızın değil kullanım sağlayacağınızın donanımsal özelliklerininde yayının görüntüsü işlerken ve size sunarken yeterli derecede olması gerekmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz istisna ürün/paket seçenekleri haricinde aynı hesabı 2 farklı cihazda izlemenize sistem tarafından müsade edilmez. Sistemlerimiz her 2 cihazdan birini yayından atacaktır ve bellir bir tekrardan sonra gerekli algoritmalar hesabınızı askıya alacaktır.

Detaylı bilgi için canlı destek ekibimize ulaşın

Hiç bir firma kendine asla güvenilmez dedirtmeyi yakıştırmayacaktır.

Evet güveliniriz. Fakat sadece yazımızdan ibaret olamaz bu. Hakkımızdaki iyi ve kötü yorumları değerlendirmelisiniz. Bir çok kriteri ele alarak değerlendirmelisiniz. Müşteri memnuniyeti, Teknolojide Farkılılık gibi değerleri göz önünde bulundurmak güven konusunda karar verebilmenizi kolaylaştıracaktır. Rakip firmaların baskılarına ve Hoş olmayan yaklaşımlarını bir kenara bırakarak doğru olanı kendiniz bulmalısınız. Bu konuda her zaman ALFA IPTV olarak tarafsızsızdır.

Seçimlerinize her zaman saygımızın sonsuz olacağını unutmayın. Potansiyel bir ziyaretcimizin bizi tercih etmemesini müşteri deneyemimizde bir eksik olarak görülüp telafisi için elimizden geleni her zaman olduğu gibi daha fazla çalışacağız.

WEB Portal çok önemsediğimiz ve müşteri deneyimini en iyi hedeflere taşımak istediğimiz ve geliştirdiğimiz uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde müşterimiz Kulllanıcı Adı ve Şifre ile sisteme giriş yapabilir ve bir çok işlemi online olarak gerçekleştirebilir.

İşte onlardan bazıları:

Hesap detaylarını görüntüleme

Paket Değişikli

Kurulum Klavuzları

Bağlantı Hız Testi

Dilediğiniz yerde yayınlarımızı izlemeniz için WEB TV

Ürünlerimiz Son Teklif mağazası üzerinden satılmaktadır.

Tercih ettiğiniz ürünün altında bulunan SATIN AL düğmesine tıkladıktan sonra Son Teklif mağazasına yönlendireleceksiniz.

Son Teklif mağazasından ürünü satın almak için üyelik oluşturmanız veya google yada facebook hesabınızdan giriş yaparak istenilen bilgileri doğru girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra bizlere web sitemizden CANLI DESTEK biriminden veya WhatsApp hattımız üzerinden bağlantıya geçmeniz halinde müşteri temsilcimiz hesabınızın aktivasyonunu yapacaktır.

Tüm ödemelerimiz anlaşmalı mağazamız olan SON TEKLIF web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Yurt İçi Ödemi yöntemleri:

Banka Kartı / Kredi Kartı / Havale / EFT

Yurt Dışı Ödemi yöntemleri:

PayPal ( PayPal üzeri yapılacak tüm ödemelerde fiyat değişikliği uygulanacaktır. )

Satın aldığınız tüm ürünlerimizi 14 gün içerisinde hiç bir mazeret belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Gerek hizmet memnuniyetsizliği yada tek taraflı sorunlar olmak üzere hiç bir koşul olmaksızın para iadenizi yapılabilceğinizi unutmayın.

ALFA IPTV sadece müşteri memnuniyeti hedefler.

Tartışmaya açık bir konudur ve bir çok yorum getirilebilir.

En azından teknik detaylara boğulmadan şunları bilmelisiniz!

# 24 ay taahhüt adı altında 3 ay paranızın karşılığını alıp 21 ay dolandırılmaktan daha adil bir sistemdir.

# Internet faturanızı yatırmayı unuttuğunuzda 1 saatlik kesildi diye 25 TL hizmet kapatma/açma adı altında dolandırmaktan adil bir sistemdir.

# Önce size yanlış fatura çıkartılıp itiraz ettiğinizde tamam siz ödeyin daha sonra biz iade edelim diyen firmalardan daha adil bir sistemdir.

# 1 Ayda 4 tane maç izliceksiniz diye aylık 100+ TL fatura ödemeye mecbur bırakan sistemden daha adildir.

Hangi illegal ?

Saymamızla bitiremiceğimizi sizinde bildiğinizi bildiğimizden dolayı…

Evet! iPTV hepsinin yanında inanılmaz özgür bir platformdur.

Kullanıcılarımız açısından hiç bir trafik / ip takibi yapılamayacak anonim bir hizmettir.

Güvenle yayınlarımızdan faydalanabilirsiniz.

ip tv

Uydu Alıcıları ve Kurulumları

Eğer bir xtream codes veya pay tv uygulaması desteği bulunan uydu alıcınız var ise yapılandırma ayarları için web portalımıza giriş yaparak kurulum klavuzları menüsüne göz atabilirsiniz. Fakat sadece USB ile yüklenme kabul eden bir cihazınız var ise lütfen canlı destek ekibimizden destek alın.

iptv

Uygulamalar ve Kurulumları

Android, IOS, Windows işletim sistemleri için geliştirdiğimiz uygulamalar sayesinde hesabınıza anında erişebilir ve yayınlarımızı izleyebilirsiniz. Satın aldığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile lütfen web portala giriş yaparak kurulum klavuzları menüsünde bulunan uygulamaları inceleyin.

WhatsApp + SMS telefon numaramız:
+15186440148

1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by
Back To Top