skip to Main Content
Sisteme kayıtlı hesabınızın davet kodunu yakınlarınızla paylaşın +1 ay ek süre kazanın !

Alfa iPTV Tavsiyede Bulunun

Görüş ve Tavsiyeleriniz Nelerdir?

This Post Has 77 Comments
 1. Benim tavsiyem spor yayınlarında web tv’de 240p 360p 480p720p gibi seçeneklerin eklenmesi olacaktı. Biliyorum sd ve hd yayınlar var ama benim internetim kötü olduğu zaman sd yayından da izlyemiyorum.

  1. Tavsiyeniz için teşekkür ederim Fatih bey. iPTV Sisteminde bahsettiğiniz gibi WebTV uygulamasına farklı çözünürlükler eklemek mümkün olmaz malesef bunun yerine sadece bazı sport yayınlarının SD versiyon olarak yayınlayabiliyoruz. HD ve SD formatlarında fakat her çözünürlüğü farklı vermek malesefki şuan mümkün değil.

  1. Dünya klasiği filmler mantıklı efendim, isteğiniz üzerine temin ederim uğraşacağız. Diziler ekli ama güncellemeleri çok sorunlu bir iş olduğundan açıkcası çok hakim olamıyoruz o konuya. Yabancı dizi gibi değil çünkü Türkiyede 50 tane dizi var bazen bıktırıyor.

 2. Uzun yıllardır iptv kullanan biri olarak bi kaç tavsiyem olacak.2 aydır alfa iptv kullanıyorum maçların hiç donduğunu takıldığını yada grileşip piksellestiğini görmedim ancak bu 1. kanal için geçerli diğer kanallarda özellikle spor takılmalar yaşıyorum hızım 76mbit aynı şekilde abim 3 mbit hızla bile 1.kanalı hiçta donmadan maç anında izleyebiliyo bunlarda problem yok.benim eksik bulduğum bi kaç şey ise şöyle : spor kanallarının farklı çözünürlüklerde yedekleri konulmalı 720p izliyoruz ama ben 1080p de izleyecek bi net hızına sahibim ancak 720p ye yetmeyen internet hızlarıda olabilir bu konuda gereği yapılmalı yedek kanallar konulmalı ki özelikle maç sırasında mağduriyet yaşanmasın.2. isteğim belli başlı yüksek reytingli türk dizileri hemen eklenmeli ve günü gününe güncellenmeli örneğin ben babam ve annemle bu konudan dolayı tartışıyorum onceki yıl kullandığın serverda herşey günceldi diyolar.3. ve son isteğimde eğer spor kanalları yedeklenip iyileştirilmeyecekse ultra hd bölümüne spor kanallarının özeliklede 1. kanalın 1080p çözünürlükte olanının eklenmesini istiyorum
  SAYGILARIMLA

  1. Tavsiye ve görüşlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Eksiklerimizin olduğu konularda kendimizi muhakkaki daha iyi geliştireceğiniz sizlerin katkılarıyla.
   Öncelikle aynı kanaldan inanın 5 farklı yedek mantığı yapmak hiç doğru değil evet bunu yapan bir çok firma var.
   Neden diye soracak olursanız çünkü o firmalar evet 5 tane eklıyo aynı kanalı her birinide sağdan soldan alınan yayınları koyupta maçı idare etmeye çalışıyorlar hani biri koparsa müşteri diğerinden izlesin ama bizim spor yayınlarımızın hepsi local kendi yayınlarımızdır ve orjinal yayındır. Bizim böyle birşeye ihtiyacımız yokki yayında bizim platformda bizim kendimize güvendiğimiz için ve hiç bir zaman kesintili bir yayın vermedik vermeyizde bundan dolayı insanlarımızı kandırıpta 10 tane aynı kanaldan koymakta var ama biz bunu yapmayız 1 kanal 1 kanaldır neden 5 farklı yerde olmamalı.
   Farklı çözünürlüklere gelince maç yayınında emin olunki bizde bunu çok yapmak isteriz daha öncede yaptık bunu ama ciddi bir kaos olması söz konusu oluyor çünkü binlerce üyemiz ve yüzlerce bayimiz var biz şimdi 1. ci kanalın hem 1080p olanını hemde diğer cozunurluklerını koydugumuzda insanlarımıza bunu anlatamıyorsunuz. Müşterimizin veya bayimizin müşterisinin evinde 8 mbps internet var ben neden 1080 ni izleyemiyorum diye isyanı basıyor hem bize hem bayiye en az 2 saat dert anlatırsınız emin olun şimdi binlerce uyeden 100 kişi 200 kişi bunu bize emin olunki kötü hizmet veriyormuşuz gibi karararlar bundan dolayı ne yüksek bir kalite ne dusuk bir kalite seçimi yaptık. İzlenebilir akıcılığı ve geçikme süresi en iyi olanı seçtik ve çokta memnunuz izleyemeyen hiç bir kesim yok diyebilirim. Ama diziler dediniz bir konuda gerideysek oda dizilerdir evet biz bu konuda çok geride kalıyoruz Türkiyemizde sagolsun 50 tane dizi var biri bitiyor biri başlıyor. Hergün eskileri sil yenileri yükle bildiğiniz gibi eziyet değil dizi işi. Ne kaldırabiliyor ne güncelleyebiliyoruz doğru düzgün. Sadece bunun için çalışabilcek personel dahi aramaya başladık kendi aramızda, düzeliceğinden emin olun fakat az biraz zaman alıcak. Bu arada dilerseniz sorun yaşadığınız kanallarım var demişsiniz teamviewer uygulamasıyla destek verebiliyoruz mutlaka cihazınızda yanlış giden birşeyler var. Haberlerinizi bekliyorum.

  1. Tavisyeniz için teşekkür ederiz, Hiç endişeniz olmasınki bu konuda bir çok talep aldık ve hızlandıracağız

 3. Web Tv modülündeki player internet hızına göre otomatik olarak görüntü kalitesini düşüren veya artıran şekilde geliştirilmelidir. Örnek olarak puhu tv , youtube vs. playerlarındaki özellikleri gösterebilirim.

  1. Merhaba Halil bey. Bu konuyla ilgili çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Hiç bir müşterimize aksaklık yaşatmadan bu hizmeti vermeyi bizde hedefliyoruz.

 4. Merhaba, korku filmlerinin sayısını arttırabilirseniz sevinirim. Özellikle yerli korku filmleri fena olmaz:) kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışınız için teşekkür ederim.

  1. Evet efendim bu aralar çok fazla canlı yayın eklediğimiz için biraz geç kaldık. fazlasıyla gelecektir hepsi

 5. Merhaba ; Daha önceden hıza göre görüntü kalitesi değişen oynatıcı tavsiyesinde bulunmuştum. Sizde planlarınız içinde olduğunu bildirmiştiniz. Acaba ne zaman bu özelliği aktif hale getirmeyi planlıyorsunuz ? Ayrıca yeni bir tavsiyem olacak. Android uygulamanıza entegre veya ayrıca yazılmış bir hesap yönetimi programı yapabilirsiniz. Buradan hesabımızı yönetebiliriz. Bir kaç örnek vereyim. Süresi biten üyeliklerimizin sürelerini buradan ödememizi yaparak aracı olmadan otomatik uzatabilmeliyiz. Bu sizin ve üyeleriniz açısından zaman tasarrufu sağlayacaktır. Smart Tv kullananlar bu program üzerinden kanal listesini güncelleyebilmelidir. Çünkü her seferinde Mac adresi girmek , Telefon veya PC’nin web tarayıcısından Web Portala girmekte zaman kaybı. Benim aklıma gelenler şimdilik bunlar. Ve tabi bu uygulamanız sürekli gelişerek güncellenecektir ve bir zaman sonra kıskanılacak bir uygulamaya dönüşecektir. İnanıyorum ki Kurumsal itibarınıza inanılmaz itibar katacaktır ve tercih sebebi olmanızı sağlayacaktır. Tabi söylediklerimi yapmak kolay mı değil mi onu bilemiyorum. Sonuçta ben program yazılımcısı değilim. Sadece hizmetinizin kalitesini artıracağını düşündüğüm için iyi niyetli önerilerde bulunmak istedim. Hoşçakalın.

  1. Halil bey size fikirlerinizi paylaştığınız ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Şuanda windows uygulamamız üzerinde köklü bir değişlik yapılmaktadır ve güncelleme olduğunda uygulamamız size bunu bildirecektir. Sanırım bu değişiklik bir hafta içerisinde gerçekleşecektir. Biz aynı zamanda yazılım geliştirci bir firmayız uygulamamızı müşterilerimizin deneyimini artıracak değişiklikleri yapmaktan memnuniyet duyarız. İyi günler dilerim.

 6. Canada Kanalları eklerseniz daha iyi olabilir birde USA DISNEY XD nın sd si varsa onuda eklemenizi öneriyorum

  1. Canada ayrı bir kategori olarak sunulacaktır efendim. Sadece kısa bir süre sonra yaklaşık 3-4 gün içerisinde. Umarım istediğiniz yayınlar olacaktır.

 7. Ben yen üye oldum; önceden LGTV imde çalışıp çalışmayacağından emin değildim; ilgilendiğim kanallar RTL 1 RTL2 gibi DE kanalları ve ingiliz ITV SKY vs.. idi hepsi gayet akıcı; 6 aylık üyeliğimde yardımlarınızla kolayca yenilendi; teşekkürler iyi çalışmalar

  1. Merhaba 36. kanalımızda var efendim. İlk 10 da olmamasının sebebi interneti desteklemeyen veya cihazı desteklemeyen müşterilerimizi mağdur etmemek için spor kategorisinin en altına ekledik.

 8. Beinsport 1 FULLHD yayının çözünürlük ayarını yükseltmeniz mümkün müdür? 55″ LG Smart TV de HD yayından bir farkı yok gibi, hatta kalite daha düşük gibi.

  1. Merhaba Fatih Bey.
   55 Inc bir tv için evet her ne kadar full hd olamasada HD görüntüyü bahsettiğiniz gibi yakalamanız mümün fakat şöyle bir durum var aynı kaliteyi digiturkun orjinal kutu cihazındada aynı kaliteyi alacağınızı unutmayın lütfen. 55 Inc gibi çok büyük bir tv için ancak 4k yayınlar sizin istediğiniz gibi olabilir 4k yayınlar ise çok nadir maçlarda oluyor.

 9. Öncelikle kaliteli yayınlarınız için teşekkür ederim. Bazı ip tv lerde korku filmi kanalları oluyor. ve sürekli orda korku filmi yayınlıyorlar. Mesela türk korku filmleri sürekli oynuyor. Buna benzer bir kanal eklemeniz mümkün mü? Emin olun çok takipçisi olur Başta ben:)

 10. Iki gün önce 2 yıllık üyelik aldım ilk işim sinema kanallarına bakmak oldu. Şöyle bi hayalkırıklığım oldu. Salon kanallarında isim ve logo olmaması. ikincisi 2017 yılında çıkmış bazı filmler sinema cekimi olarak yayınlanıyor bu kaliteyi düşürmüş.ücüncü olarak korku filmi kanalı sayısı çok az… Ama şunu söylemeliyim bike z olsun donmadı üstelik cihazım redline ts 4000 HD plus yani önbellekleme si zayıf bi cihaz ama yinede sorun yaşamadım. Saygılar.

  1. Merhaba efendim. Salon yayınları yapay kanallardır ve her film için logo basmak zahmet verici ve çok zaman alıcı bir işlem biz bunun yerine güncel olmasını onemsedıgımızden logo ıle zaman kaybetmek istemedik. Filmlerle ilgili ciddi degısıklıkler soz konusu bu aralar ondan dolayı neredeyse bır cok sınema yayınında degısıklık yapmadık. 2 gun ıcerısınde film ve salon yayını gıbı kanallarımızda muthiş degısıklıkler yapılacaktır.

 11. alpaiptv ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum yayın kalitesi hızli ve canlı desteklerinden dolayı benim bir önerim olaçaktı tabi uygun olursa flim kanalları icinde yecilcam ve vizyontürk flimleri adı altında kanallar olursa çok memnun oluruz iyi çalışmalar

 12. Merhabalar,
  Bu sabah aldığım 6 aylık paketinizi deneme fırsatı buldum. Birkaç ülkenin yayınlarına da baktım ve kalitenizden çok memnun kaldım. Zaten eminim ki çoğu insan maç yayınlarını izlemek için alıyordur ve maç yayınlarını da donmadan vermeniz bence büyük bir başarı. Sisteminizi iyileştirmeniz her zaman yararınıza olur ancak ben şimdiki halinden de çok memnun kaldım. Çevremdeki çalışma arkadaşlarıma da tavsiyede bulunacağım sizin hakkınızda. Çalışanlara ve emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
  İyi çalışmalar.

  ASELSAN A.Ş.
  UZMAN MÜHENDİS

  1. Çok teşekkür ederim efendim. Müşterilerimize daha iyi bir deneyim sağlamak için yazılım ekibimiz sürekli çalışmaktadır. Endişemiz olmasınki ilerleyen günlerde daha iyi sonuçlar ve başarılar edinilecektir.

 13. Merhaba öncelikle kaliteli yayınlar için teşekkür ederiz. Bir önerim olacaktı. Tabii mümkünse. Film kanallarında canlı olmayanlarda sıradaki film adı yada filmin kaç dakika sonra biteceğiyle ilgili bir açıklama eklenebilir mi? 🙂

 14. merhaba
  alfa ip tv den gerçektende çok memnunum. çok iyi bir iş çıkartıyorsunuz. tek sıkıntı olan konu sinema kanallarında filmlerin başlangıç saatini öğrenmek, siteden bir yayın akışı şeklinde vermek veya yayın üzerinden dakika sayacı eklenmesi mümkün olabilir mi? şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba efendim. Evet bahsettiğiniz gibi bir düzenleme yapmamız söz konusudur. Sezon yoğunluğu nedeniyle son haftaya ertelediğimiz bir projedir. Sezonun son maçından sonra sinema yayınlarımıza çok ciddi derecede önem verilecek ve daha iyi bir deneyim sağlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz

 15. Merhabalar,
  Uzun yillar IP TV kullanicisiyim. Bir cok firmadan aboneligim oldu. Burda bulunan ( Oneri , Sikayet ) Bolumlerinde bulunan yorumlari tek tek okudum. Bu fiyata bu ilgiye bence bu ucret dusuk bile. Sonuc olarak sanal ve reel bir hizmet aliyoruz. Tabiki sorunlar ve guncellemeler olacak. Yonetilebilmesi ve takip edilmesi zor bir panel. Hergun guncel tutmak icin elinden geldigince yayin listesini guncellendigine inaniyorum. Saolsun (Sezer Bey) Her konuda destek sagladi. Calisma arkadaslarinizin ilgisine Sonsuz tesekkurler. Kendi guncel kullandigim wep sitemde gerekli onerileri ALFA IP TV olarak yazacagim. Basarilarilarinizin devamini dilerim.
  Iyi Calismalar Dilerim.
  Orhan

  1. Merhaba Orhan bey.
   Çabalarımızın karşılık bulması bizi ekip olarak gerçekten çok mutlu ediyor. Hiç süphesizki her geçen gün daha iyisini sunabilmek için hizmetlerimizi genişleteceğiz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

 16. ilk defa ıptv satın aldım 40 kez düşündüm ve doğru yerden almışım. gerek satış sonrası her türlü ilgi ve destek olsun gerek yayın kalitesi olsun çok iyisiniz. sizi her yere tavsiye ediyorum.

  naçizane tavsiyem travel channel ve animaux gibi türkçe yayını mevcut olan tematık kanalları ekleme şansınız var mı? bir de sinema kanallarında filmlerin bitiş ve başlangıç zamanını öğrenmek için bir sayaç olsa iyi olur.

  teşekkürler

  1. Tavsiye ve görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. Sezon yoğunluğumuz bugün son bulmuş ve talebinizde olan yayınlar için çalışmalarımızı başlatıyoruz. Sinema yayınlarımızdada gereken özen gösterilecek ve artış olacağını belirtmek isterim.

 17. Merhaba,
  Öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim.
  Kral yayın grubuna ait kralpop aşk vs podcast yayınları ve Bein Sport 4k kanalını da ekleme şansı bulursanız çok sevinirim.
  İyi çalışmalar dilerim

  1. Merhaba Hakan bey. Kanal taleplerini için bir istek formu oluşturuyoruz şuanda. Websitemizde ve facebook sayfamızda paylaşacağız tüm talep edilen yayın ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilmek için. Sadece bir kaç gün beklemenizi rica ediyoruz.

 18. Merhaba
  Öncelikle tesekkür ediyorum böyle güzel ve iyi bir iptv systemi sundugunuz icin.

  Bir kac kanal rica etsem?
  Cocuk kanllari var bizim oglan cok sevmisdi. Acaba o kanallari ekleyebilirmisiniz?

  Pepe tv
  Niloya tv
  Seker hoca tv
  keloglan tv
  vb.

  Bunlari cocuklar cok seviyor ve hep izliyorlar
  Ilginiz icin tesekkür ederim

  Saygilarimla
  Ahmet

  1. Teşekkür ederiz Ahmet bey. Ekibimiz çocuk yayınlarına gerçektenten önem vermektedir ve talebinizde yayınları mümkün olduğu en kısa sürede yayına almaya çalışacaklardır.

 19. Merhaba, Türk kanallarında bazı yayınlar 1024x576p olduğunu gördüm bu yayınlar hızlı, stabil görünüyor ve göze batmıyor. Zaten gördüğüm en iyi yayın ya 1280 yada 1024. Hem sizin serverlarınızın rahatlığı hem tüm yayınların stabil hale gelmesi için yerli platformların başlıca sinema ve belgesel kanallarını bu formata ayarlarsanız çok iyi olacak. Çünkü farklı çözünürlükte ki yayınlar hem stabil değil hem yayın geçişlerinde TV o ekran çözünürlüğüne ayarlamak için dalgalanma yaratıyor. Hepsini ya1024 yada1280 25fps ayarlarsanız iyi olur.

  1. Merhaba Mert bey. Kimi yayınlar bahsettiğiniz gibi ki orjinali olanda odur yani yayının uydu alıcısındaki formatıda bu olduğundan akışlarıda o çözünürlükte sunuyoruz mesela halk tv 576p yayıncılık yapıyor yani maximun bizim verebilceğimizde budur. Fakat sinema yayınları bahsettiğiniz gibi daha yüksek ve daha iyi bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır ama sinema yayınlarımızı önemseyen o kadar çok müşterimiz varki bahsettiğiniz çözünürlüğe düşürürsek çok fazla sayıda tepki alırız. İnternet bağlantınızın 8/mbps >+ bir değere sahipse sorun yaratmayacaktır sinema yayınlarımız.

 20. Ben kesin bir sekilde sizeden iptv almayi dusunuyorum fakat benim icin iki onemli kanal eksik Fransiz buket de
  Game One ve Toonami
  ekleme imkaniniz varmi ?

  1. Merhaba. Kanal taleplerini elbette dikkate alıyor ve bunun için bir istek formu oluşturuyoruz şuanda. Websitemizde ve facebook sayfamızda paylaşacağız tüm talep edilen yayın ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilmek için. Sadece bir kaç gün beklemenizi rica ediyoruz.

 21. Bursaspor tv de bursaspor tv istiyorum veya bursa tv adıyla ulusal klasöründe olsun, o kanalda terslik var…

 22. dizi smart hd max , moviesmart premium 2, moviesmart gold 2 gibi eksik smart kanallarını tamamlayabilir misiniz?

 23. webportalda kanal düzenleyici güzel olmuş ancak bence esas beklenti komple rus amerika gibi diğer ülke kanallarını toplu olarak açıp kapatabilmekti eğer bu sağlanamıyorsa bile shift veya ctrl ile birden fazla kanal işaretliyebilme aktif olmalı ki tek tek kapatma derdinden kurtulalım
  Kadir geceniz Mübarek olsun
  Saygılarımla

 24. kanallarda EPG özelliği aktif edilirse harika olur. kanallarda hangi program veya film kaçta başlayıp bitiyor adı ne gibi sorunları çözmüş olursunuz. iyi çalışmalar…

  1. Yakında eklenecektir efendim zaten vardı fakat tivibudan kaynaklı bir çok degısıklık nedeniyle stabil olmaktan çıkmıştı. Şuan herşey yolunda gibi en yakın süredede sisteme dahil edilecektir. En azından sezon öncesi

 25. 50-60 ms. ping süresi ve ortalama 250 mbit internet hızım var. bizim gibi interneti iyi olan kullanıcılar için başta tr, de, uk yayınlarının en çok izlenilen kanalları olmak üzere full hd (5000k-6000k) yayın sayınızı artırabilirseniz süper olur tv ekranı büyüdükçe görüntü kalitesinin bozulmasınıda engellemiş oluruz.
  tr: discovery science kanalında bir kaçgündür IDX HD yayını dönüyor bilginize.

 26. ALFAİPTVSERVER OLARAK SİZLERİ TEBİRK EDERİM İLK BAŞLARDA ÇOK BÜYÜK TEREDDÜTLERİM VARDI İPTV SERVER ALIP ALMAMAK KONUSUNDA YAYINLAR BİR HARİKA GERÇEKTEN TEK EKSİNİZ BAZI KANALLARIN EKSİK OLAMASI DİYEBİLİRİM BELGESEL,SİNEMA VE VİZYON FİLM KANLLARINDA GEREKLİ GÜNCELLEMELER DE YAPILIRSA DADINDAN YENMEZ ALDIĞINIZ PARAYI SONUNA KADAR HAK EDEN BİR FİRMASINIZ

 27. Öncelikle sitenizi ve alfaiptvserver olarak sizleri tebrik ve teşekkür ediyorum. Henüz yeni bir üyeliğim olmasına karşın sitenizdeki güncellemelere dikkat ediyorum. İlave olarak tanıtım sayfanızda server merkezinizin fotoğraflarını koyarakta farklı bir görsellik katacağınıza inanıyorum. İyi çalışmalar.

 28. Genel olarak memnunum,tavsiye ediyorum çevreme. donma takılma neden bilmiyorum sadece android cep den bağlanınca oluyor, evdeki wi-fi den üstelik, mobil şebekeden olmuyor.Asıl sormak istediğim ise şu, platformların film kanallarındaki film bilgisine (konu, başlama saati vs) ve ses alt yazı seçeneği gelebilse harika olur, bilmiyorum mümkün mü ? cihazla kullanırsak mümkün olur mu ? TR:FİLM-HD 1, 2.3….20 ye kadar film kanalı var, her birinde aynı film dönüyor, başlama saatlerini göremediğim için oldukça can sıkıcı bir durum, yayın bilgisi eklenebilirse harika olacak.Teşekkürler

  1. Film kanalları icin aynen katılıyorum..98 adet film kanalının komple yenilenmesi lazım .. eskiden filmbox kanalları farklı farklı film koyardı katogorisi guzeldi ama artık replikleri ezberledik filmbox animasoyon koca ayı ve masa… korku kanalında karabasan..epg sistemi sart ayrıca film kanalların katogorilesmesi lazım..

 29. Amerika kanallarında FOX NFL kanalları,TNT spor kanalı ve CBS spor kanallarını ekleyebilirseniz çok iyi olur nfl ve nba maçlarını veren kanalların hiçbiri yok nerdeyse

 30. o kadar bekledigimize degdi..muthis olmus ellerinize saglık herkese tavsiye ederim..piyasadaki bircok iptv den daha kaliteli ve daha iyi …harikasınız..

  1. bir tek sinema kanalları ve VOD filmler de duzeltilirse super olur…VOD filmler ingilizce sinema kanalları ise ne zaman basladıgı ne zaman bitecegi bilinmiyor..Fİlmbox adrenalin Korku animasyon gibi katogorileri guzel fakat 5 aydır aynı filmler gosteriliyor farklı farklı filmler gosterilse katogori seklinde guzel olur..

 31. Merhabalar yabancı bitmiş veya devam etmekte olan popüler dizilere önem verebilirsiniz onlarda olsa herşeyi tek çatı altından yapmış oluruz ve bu çok güzel olur

  1. Resmi olarak yayınlandığında bu kanal evet bizde listemize dahil edeceğiz fakat şuanda hizmette değil bu kanal efendim

 32. Seri filmler bölümü çok güzel ama güncellenme noktasında biraz daha iyi olabilir. Örnegin star wars serisi 6 filim olarak var, yeni çıkanlarla birlikte 10 filmlik bir seri oldu. Yabancı dizilerin sayısını daha da arttırırsanız daha da mutlu olacagım. Zaten walking dead ve Game Of Thrones ikisi dizilerin yarısını oluşturuyor. Bu arada sizden almadan önce 3-4 firma testini denedim,sizden daha çok vod içerenlerde vardı ama orada şu sorundu, internet sitelerinden indirilmiş görüntü kalitesi düşük filimlerdi,sizdeki filimlerin görüntü kalitesi sanki o filmin box setini almışımda dvd den izliyormuşum havasına sokuyor, bu nedenle vod sayısınızı arttımanızdansa kaliteyi ön planda tutmanızı isterim.

 33. Merhabalar benim sizden bir isteyim olacak bumerang çocuk kanalı daha önce serverda vardı ama uzunca süre bakımda diyerek kaldı yaklaşık iki üç hatfadırda isminden eser bile kalmadı tekrar yayına almanız mümkün olabilirmi

 34. 20 adet film hd kanalı gercekten cok guzel ancak bu tur fılm salonlarında film kalan suresı verılırse filmleri bastan yakalamak cok kolay olur.sure olmadıgı ve herhangıbı bır sekilde yayın bılgilerını nette bulmak ımkansız oldugundan bur tur fılm salonları verılen emegın karsılıgını goremıyor ınancındayım.

 35. Alfa ip tv şimdiye kadar kullandığım takılmayan donmayan güzel internet hızım 11 mbit yeterli geliyor..Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by
Back To Top