skip to Main Content
Sisteme kayıtlı hesabınızın davet kodunu yakınlarınızla paylaşın +1 ay ek süre kazanın !

iPTV BAYİLİK

iPTV BAYİLİKLERİ HAKKINDA GEREKEN HERŞEY BURADA!

Sadece AVRUPA da bulunan veya AVRUPA ya hizmet sağlayan firmalar için geçerlidir.

BAYİLİK VE ÖNCELİKLERİMİZ:

Bayiliklerimiz öncelikle profesyonel kitlelerden oluşmaktadır daha önce bayilik deneyiminiz olması kaçınılmaz kurallarımızdandır. Hedefi maddi zenginlik değil müşteri memnuniyetini hedef alan iş ortaklığımızdan faydalanabilir ancak. Ürünlerimizden birinin satışını gerçekleştirdiğiniz her kişi veya firmaya hesap süresince hizmet garantisini biz sağlıyoruz. Müşterilerinize kaliteli ve sorunsuz hizmet aktarmayı bizim hedef edindiğimiz gibi sizlerinde müşterilerinize destek konusunda hassasiyet göstermelisiniz.

1. KANALDA Sizin Reklamınız Olsun

Tüm bayilerimiz ve Alt bayilerimizin faydalanabileceği Türkiye ve Avrupada sadece ALFA IPTV firmamızın sunduğu bir özelliktir.

1. Kanalımız olan HESABIM kanalında kendi firmanızın reklamını yapabilirsiniz. Bunun için bize sadece tanıtım videonuzu hazırlayıp göndermeniz yada sabit bir url göndermeniz yeterli olacaktır. Kolaylıkla üyelerinize reklam veya tanıtım yapabilirsiniz.

KREDi ve KULLANICI İADE KOŞULLARI:

Tüm bayiliklerimiz kredi sistemi ile yönetilmektedir. Sizler için sağlanan kullanıcı yönetim panelimizden kullanıcı hesapları açabilir ve yönetebilirsiniz. Her oluşturulan kullanıcı hesabı için belirlediğimiz kredi miktarı hesabınızdan düşecektir. Oluşturduğunuz bu hesaplarla ilgili problem yaşamanız halinde oluşturduğunuz kullanıcının hesabı sistem yöneticisi tarafından silinir ve harcanan krediniz hesabınıza geri aktarılır dikkat etmeniz gereken iade etmek istediğiniz hesabın açılış süresinin 15 günü doldurmamasıdır. Yüklü miktarda kredi yüklemelerinde herhangi bir ayrıcalığınız olmayacağını veya komisyon tekliflerine kapalı olduğumuzu belirtmek isteriz. Her kullanıcı için oluşturacağınız üyelik paketi maliyetlerine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ALAN ADI TANIMI:

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alanadı bizim için kullanıma uygun değildir. Sizin için satın alınan alan adlarının transfer kodlarını size teslim ederek dilediğiniz zaman özgür hareket edip dilediğiniz zaman taşıma yapabilme güvencesini verdiğimizide belirtmek isterim. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasınız hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır. Sizin için satın alacağımız alan adınız 12 ay sonraki ve sonraki yıllar yenileme ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

TEST HESABI OLUŞTURMA LİMİTİ

Her ana bayi ve alt bayiler günlük en fazla 20 adet test hesabı oluşturabilirler. Daha fazlasına ihtiyacınız olması halinde destek ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra bu limiti artırabilir.

ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEĞİ

Firmamız için geliştirdiğimiz bir çok uygulamadan bayilerimizde yararlanabilir. Örneğin Web Portal, Android Uygulaması, Windows Uygulaması ve benzeri uygulamalarımızın herhangi bir ALFA IPTV reklamı bulunmaksızın yayınlayabilceğiniz sürümlerini bayilerimize sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Bayiliğiniz Ücretsizdir!

Bayiliğiniz açılabilmesi için 500 EURO ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 500 KREDİ olarak hesabınıza aktarılacaktır.

Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız tutarında herhangi bir limit söz konusu olmayacaktır.

KULLANICI PAKETLERİ ve KREDİ TUTARLARI

( 1 EURO / 1  KREDİ )

6 AY = 15 KREDI / EURO

( 1 EURO / 1  KREDİ )

12 AY = 30 KREDI / EURO

( 1 EURO / 1  KREDİ )

24 AY = 50 KREDI / EURO

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Powered by
Back To Top